Značka SPECIFIC™

SPECIFIC™ se představuje

SPECIFIC™   je komplexní řada superprémiových krmiv a veterinárních klinických diet, která pomáhá poskytnout a vybalancovat přesné nutriční potřeby nejen po celou doby života psů a koček, ale i v období jejich nemocí, rekonvalescence nebo oslabení.

Značka SPECIFIC je součástí portfolia společnosti Dechra Veterinary Products a v současnosti je na trhu v těchto zemích: Belgie, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Irsko, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Německo, Nizozemí, Norsko, Polsko, Portugalsko, Řecko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina, Velká Británie, USA, Japonsko a Jižní Korea.

Její produkty jsou dostupné po celém světě prostřednictvím vybraných obchodních partnerů.  Sídlo společnosti je v Shrewsbury v Anglii a v Uldumu v Dánsku. Hlavním zájmem její činnosti je vývoj, výroba, prodej a marketingová podpora registrovaných veterinárních léčiv, léčivých přípravků, krmiv a veterinárních diet pro společenská zvířat.

Klíčové veterinární oblasti, na které se společnost Dechra Veterinary Products zaměřuje, jsou: dermatologie, endokrinologie, produkty pro koně, oftalmologie, intenzivní péče, veterinární diety a superprémiová krmiva pro psy a kočky.

V České a Slovenské republice je SPECIFIC™ prodáván prostřednictvím společnosti Cymedica, která je v tomto teritoriu výhradním dovozcem. Cymedica rovněž zajišťuje technické poradenství a podporu veterinárním lékařům a chovatelům v těchto zemích.

Proč si vybrat SPECIFIC™?

Zkušenosti společnosti s výzkumem, vývojem a výrobou krmení a veterinárních diet začaly již před 30 lety. Její dlouhodobá a úzká spolupráce s mnoha veterinárními univerzitami, veterinárními lékaři a sestrami neustále rozšiřuje znalosti a zkušenosti s optimálními nutričními požadavky zdravých i nemocných psů a koček.

Prémiová kvalita a široké spektrum možností použití je dáno také tím, že je tato značka od roku 1988 prodávána výhradně prostřednictvím veterinárních lékařů pod značkou Vet Exlusive.

Tato forma prodeje přináší:

–       psům a kočkám nejlepší výživu pro dané životní období či řešení správné výživy v období nemoci

–       majitelům a chovatelům psů a koček možnost získat odpovědi na všechny své otázky z oblasti výživy

–       veterinárním lékařům možnost podílet se na vývoji dalších speciálních diet

Kde SPECIFIC™ nenajdete

  • Proč ho nenajdete ve svém supermarketu?
  • Proč ho nekoupíte v ZOO obchodu?
  • Proč není reklama v televizi, časopisech a na billboardech?

Je to snadné. Společnost se od samého začátku maximálně soustředí na kvalitu a nikoliv na kvantitu. Filozofií značky SPECIFIC je individuální přístup ke každé kočce a psovi a důkladná znalost jejich návyků, životního prostředí a zdravotního stavu. PROTO je SPECIFIC k dispozici výhradně u veterinárních lékařů a v jejich obchodech, kde Vám nabídnou poradenství při výběru vhodného krmiva nebo diety právě pro Vaše zvíře, protože ho dokonale znají. I v případě návštěvy pro Vás dosud nového pracoviště bude lékař nebo kvalifikovaný personál schopen zodpovědně vybrat vhodné krmivo a dietu na základě vámi poskytnutých podrobných informací.

Peníze, které jiné společnosti investují do marketingu, investuje společnost Dechra do zlepšování nových receptur, vývoje diet pro složitá onemocnění a prověřených surovin s evropským původem.

Kdo je CYMEDICA?

Společnost Cymedica spolupracuje se společností Dechra ve všech oblastech její působnosti a je výhradním dovozcem nejen originálních veterinárních léků této společnosti jako jsou např. Felimazole, Malaseb, Cardisure, Osurnia, Mirataz a Vetoryl, ale rovněž na trh uvádí další produkty společnosti Dechra určené pro společenská zvířata.

Hlavní náplní společností Cymedica je prodej, dovoz a výroba veterinárních léčiv, přípravků a diagnostiky pro zvířata včetně jejich technické a marketingové podpory v regionu střední a východní Evropy. Také vyrábíme a prodáváme řadu vlastních produktů určených k léčbě, výživě zvířat a jako doplňky výživy v oblasti veterinární medicíny. Aktuálně naše působnost pokrývá regiony Čech, Slovenska, Ukrajiny a Bulharska.

Společnost Cymedica má silné zázemí rodinné firmy s hlavním sídlem v České republice a všichni vlastníci se aktivně podílejí na řízení a činnosti společnosti. Snahou společnosti Cymedica je neustále vyhledávat nové produkty a obnovovat portfolio produktů se snahou maximálně uspokojit potřeby veterinárního a chovatelského trhu.

Jak poznat zda má kočka správnou váhu? Silueta kočky s nadváhou a obezitou.
Jak poznat zda má pes správnou váhu? Silueta psa s nadváhou a obezitou.