Podporujeme

Každoročně podporujeme vybrané soutěže a aktivity v celé ČR a SR, a to zejména formou poskytnutí hodnotných cen pro oceněné, poskytnutí drobných dárků pro účastníky. Podpora probíhá formou uzavřené smlouvy o reklamě mezi CYMEDICA a daným subjektem organizujícím akci, na základě které je podpora realizována. Na každou takovou akci lze zapůjčit vlajky, bannery, plachty, případně stan s logem. V případě, že organizujete ve svém regionu zajímavou akci, kontaktujte svého obchodního zástupce CYMEDICA pro bližší informace.

 

Jarné preteky LAB DOG RACE 2.-3.marca 2024

Je nám potešením, že môžeme podporovať našu úspešnú pretekárku Moniku Arvaiovú. Pretekala na prvých jarných pretekoch v Lábe. Štartovala s troma grónskymi psami, čas si zlepšila o 2 minúty a vyhrala 3. miesto. Monike blahoželáme a podporujeme na ďalších pretekoch.

ZTŘEŠTĚNEC, Třešť 19.8.2023 – jak se to letos povedlo

Uteklo to jako voda, a i letos už máme za sebou poslední letošní závody. ZTŘEŠTĚNEC patří mezi naše oblíbené, protože to jsou jumpingy, tedy závody bez zónových překážek. Navíc – jak je zvykem na konci akce vyhlašujeme Šampiona Třeště. Naše stálé závodníky bereme spíše jako rodinu a jsme rádi, když se umístí a mají radost z […]

MDD 3.6.2023 Veterinárna klinika Žilina

3.6.2023 sme podporili Medzinárodný deň detí pri veterinárnej klinike v Žiline, kde sa spojila láska detí k zvieratkám a zároveň sa podporila aj vhodná výživa či už u zdravých psíkov a mačiek ,ako aj u tých, ktorí podrebujú špeciálnu diétu.

Nejdecký trojskok – 13.6.2021

Agiliťácký svět se vzpamatovává po dlouhé pauze a uspořádal 13.6.2021 první jumpdogsácké závody v Nejdku. Na startu se objevili jak ostřílení reprezentanti ČR, tak i začínající týmy, které si přišly vyzkoušet závodní atmosféru. Jako výhru pro vítěze věnovala společnost Cymedica granule SPECIFIC®.