Mému 7mi měsíčnímu štěněti belgického ovčáka ještě nestojí uši – čím mám krmit?

Dobrý den, mám štěně belgického ovčáka-malinois staré sedm měsíců. Začíná mě trochu trápit, že se mu ještě nepostavily uši. Zuby už má po výměně a jeho sourozencům uši stojí parádně. Moje známá (chovatelka německých ovčáků) mi doporučila přejít ze stávajícího krmení (Happy Dog) na Specific, má s ním velmi dobré zkušenosti. Můžete mi prosím napsat váš názor? Díky za odpověď.
Dobrý den,
pokud se týká přechodu z Happy Dog na Specific, tak se určitě dostanete s kvalitou krmení výše. Specific je odborníky postaven na úroveň superprémiových krmiv a diet jako jsou Royal Canin a Hill´s.
Jeho výhodou je navíc to, že patří farmaceutické společnosti, která se aktivně věnuje nejmodernějším trendům ve výživě psů a koček. Pro Vaše štěně by byl vhodný Specific Puppy a to buď pro velikost Medium CPD-M ( 2,5kg a 7,5kg ) nebo pro Large&Giant CPD-XL ( 2,5kg a 14kg ). K obou těmto variantám granulí existuje varianta konzerv Specific Puppy All Breeds CPW v balení 6*300g.
Specific je vyráběn v Dánsku a to z 95% ze surovin ze Skandinávie. Tato krmiva ( i diety ) jsou ale k dostání pouze na veterinárních pracovištích. Pokud by Vám ho nechtěl váš veterinární lékař objednat, zkuste se podívat na www.specificdiet.cz na horní lištu, kde je kolonka Prodejní místa a tam najdete spolupracující veterinární pracoviště. Pokud byste potřeboval další informace, kontaktujte mne, prosím, nadále na tomto emailu.
Hezký den, MVDr. Martina Mudráková